AKSARAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kılıçarslan Ortaokulu’ndan Müdürlüğümüze Ziyaret

Kılıçarslan Ortaokulu Müdürü Mustafa BAYRAKLI , Fen Bilimleri Öğretmeni Figen Başdan ÖNGÜN ve bir grup öğrenci İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL ´a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.                   
Kılıçarslan Ortaokulu’ndan Müdürlüğümüze Ziyaret

Ayrıca “Okumak Yaşamaktır” adlı e-twining projesi kapsamında, 11 ülke ve her ilimizden 1 okulun katılımıyla gerçekleştirilen etkinliğe ilimizi temsilen Kılıçarslan Ortaokulu Fen Bilimleri Öğretmeni Figen Başdan ÖNGÜN danışmanlığında katılmıştır. Proje kapsamındaki okullar Kendi illerinin tarihi ve turistik mekanlarında okuma etkinliği yapmışlardır. Kılıçarslan Ortaokulu öğrencileri de ilimizde Ihlara vadisinde ve Somuncubaba Külliyesinde okuma etkinliği yapmışlardır. Okul Müdürü Mustafa Bayraklı, Fen Bilimleri Öğretmeni Figen Başdan ÖNGÜN ve etkinliğe katılan bir grup öğrenci    İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL’a proje hakkında bilgi verdiler.

  İl   Milli Eğitim Müdürümüz  Hacı Ömer KARTAL ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek Kılıçarslan Ortaokulu’nun kendini kanıtlamış okullarımızdan biri olduğunu söyledi.  Öğrencilerle tek tek ilgilenerek sohbet eden  İl  Milli Eğitim Müdürümüz  okul müdürü ve okul öğretmenlerine çalışmalarından dolayı  teşekkür etti. 

İl Mill Eğitim Müdürlüğü Yeni Sanayi Mah. 2/E 90 Bul. No47 Ek Valilik 3 Nolu Hizmet Binası 68100 AKSARAY - (382) 213 68 40, 213 68 41, 213 212 00 12, Web Düzenleme (Edited By) MEBBİS

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.