AKSARAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kitap Bağış Kampanyası

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz, Aksaray Belediyesi Kadın Koordinasyon Merkezi, ve Anadolu Mektebinin ortaklaşa düzenlediği “ Kitap Bağış Kampanyasında” 15 koli kitap toplandı.  
Kitap Bağış Kampanyası

Aksaray Belediyesi Haluk Şahin YAZGI, Eşi Hasibe YAZGI Hanımefendi, İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL,  Ahmet Cevdet Paşa Sosyal Bilimler Lisesi’nde düzenlenen “ Kitap Bağış Kampanyası” etkinliğine katıldılar.

“Kitap Bağış Kampanyası” projesi kapsamında Ahmet Cevdet Paşa Sosyal Bilimler Lisesi ve Timur Sarrafoğlu İlkokulu öğrencileri okudukları kitapları toplayarak projeye katıldılar.

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından her ay belirlenen iki okul öğrencileri okudukları kitapları, oynamadıkları oyuncakları ve kullanmadıkları bisikletleri proje kapsamında ihtiyacı olan okullardaki öğrencilere verecekler.

Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin YAZGI, okumanın ne kadar yararlı olduğundan bahsederek proje kapsamında sorumluluk alan öğrencilere böyle güzel bir projeye katıldıkları için  ayrı ayrı teşekkür etti ve bu tür projelerde sorumluluk alan öğrencileri  gördüğünde çok mutlu olduğunu ifade etti. “Kitap Bağış Kampanyası” projesinin daha da büyüyerek devam edeceğini ifade ederek İl Milli Eğitim Müdürümüze, okul müdürlerine, öğretmenlere ve öğrencilere teşekkür etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL, “Kitap Bağış Kampanyası” kapsamında kütüphanesi olmayan hiçbir okulumuzun kalmayacağını, yine bu kitap bağış kampanyaları ile kütüphanesi olan okullarımızın da kitap bakımından daha da zenginleştirileceğini belirterek bu tip projelerin devam edeceğini söyledi. Belediye Başkanı Haluk Şahin YAZGI’ya Eşi Hasibe YAZGI Hanımefendiye,  okul müdürlerine, öğretmenlere ve öğrencilere teşekkür etti.

09-01-201809-01-201809-01-201809-01-2018

İl Mill Eğitim Müdürlüğü Yeni Sanayi Mah. 2/E 90 Bul. No47 Ek Valilik 3 Nolu Hizmet Binası 68100 AKSARAY - (382) 213 68 40, 213 68 41, 213 212 00 12, Web Düzenleme (Edited By) MEBBİS

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.