AKSARAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mehmet Akif Ersoy İlkokulu’ndan Teşekkür ve Nezaket Ziyareti

Mehmet Akif Ersoy İlkokulu Müdürü Ayhan ÖRÜN, Paşacık Mahallesi Muhtarı Mehmet Emin TETİK ve Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu, İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL’ı makamında ziyaret ettiler.        Okul müdürü Ayhan ÖRÜN, okulun fiziki ve öğrenci durumları hakkında İl Milli Eğitim Müdürümüzü bilgilendirdi. Mahallenin hızla geliştiğini, tek katlı evlerin yerini apartman ve sitelerin aldığını, bu durumunda yeni bir okul ihtiyacı doğurduğunu belirtti. Ayhan ÖRÜN, 1986 yılında 8 derslikle eğitim-öğretim faaliyetine başlayan okul binasının yerine yapılacak olan büyük bir okulun Ereğlikapı ve Paşacık mahallelerindeki ilkokul ihtiyacını karşılayacağını belirterek, öğretmenleri ve öğrencileri adına okula verdiği desteklerden dolayı İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL’a teşekkür etti.     
Mehmet Akif Ersoy İlkokulu’ndan Teşekkür ve Nezaket Ziyareti

   İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL , ilkokul ve ortaokulların büyük bir kısmının ayrıldığını, ayrılmayan okullarında en kısa zamanda projeler kapsamında ayrılacağını, derslik sayısı yetersiz okulların bilindiğini ve bina yapımıyla  ilgili değerlendirmelerin devam ettiğini belirtti. 

     Samimi bir görüşmenin yaşandığı ziyarette, İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL okul müdürüne, mahalle muhtarına ve okul aile birliği yönetim kuruluna ilgilerinden ve hassasiyetlerinden dolayı teşekkür etti. 

12-01-2017

İl Mill Eğitim Müdürlüğü Yeni Sanayi Mah. 2/E 90 Bul. No47 Ek Valilik 3 Nolu Hizmet Binası 68100 AKSARAY - (382) 213 68 40, 213 68 41, 213 212 00 12, Web Düzenleme (Edited By) MEBBİS

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.