AKSARAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mehmet Sarrafoğlu İlkokulu’nun İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze Teşekkür Ziyareti

Yaz aylarında okul tuvaletleri yenilenen ve okul koridorları fayansla kaplanan Mehmet Sarrafoğlu İlkokulu müdürü Adem KÜÇÜK, okulu yaptıran hayırsever iş adamı Mehmet SARRAFOĞLU ve beraberindeki heyet, İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL’a ve ardından İnşaat ve Emlak Hizmetlerinden sorumlu Şube Müdürümüz Kenan YEĞEN’e teşekkür ve nezaket ziyaretinde bulundular.    
Mehmet Sarrafoğlu İlkokulu’nun İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze Teşekkür Ziyareti

Hayırsever İşadamı Mehmet SARRAFOĞLU İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL’a yenilenen okul koridorlarının ve tuvaletlerinin okula modern bir görünüm kazandırdığını ve bu durumun kendisini çok mutlu ettiğini belirtti. Okul  Müdürü Adem KÜÇÜK de öğrencilerin ve velilerin okulun bu yeni görünümünden çok memnun olduklarını  söyledi.  İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL; en önemli görevlerinin öğrencilerin mutlu ve huzurlu şekilde ders işleyebilecekleri, severek gelecekleri, yaşanılabilir okul binaları yapmak olduğunu, böylece eğitim alanında başarının da artacağını belirtti.

 Beraberlerinde getirdikleri çiçeği takdim eden öğrencilerle sohbet eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL okul binalarını daha da güzelleştirmek için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi ve çocuklara okul hayatlarında başarılar diledi.

Daha sonra İnşaat ve Emlak Hizmetlerinden sorumlu Şube Müdürümüz Kenan YEĞEN’in odasına geçen heyet, şube müdürümüze de teşekürlerini ilettiler. Şube Müdürümüz Kenan YEĞEN, asıl teşekkürü okul binasını yaptıran Mehmet Sarrafoğlu Bey’in hakkettiğini , kendilerinin sadece vazifelerini yaptıklarını, bundan sonra da okulun eksikleri konusunda ellerinden geleni yapacaklarını belirtti.

İl Mill Eğitim Müdürlüğü Yeni Sanayi Mah. 2/E 90 Bul. No47 Ek Valilik 3 Nolu Hizmet Binası 68100 AKSARAY - (382) 213 68 40, 213 68 41, 213 212 00 12, Web Düzenleme (Edited By) MEBBİS

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.