AKSARAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürleri İle Toplantı Yapıldı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL başkanlığında,  Mesleki ve Teknik Eğitim  Şube Müdürümüz Tahsin YAŞAR ve  İlimiz merkeze bağlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlerinin katılımı ile Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde toplantı yapıldı. Toplantıda,  eğitim ve öğretimin genel bir değerlendirilmesi,  öğrencilerin devam/devamsızlık durumlarının değerlendirilmesi, mesleki ve teknik eğitimde  yapılan yeni düzenlemelerin görüşülmesi , beceri eğitimi ve staj uygulamalarında karşılaşılan sorunların görüşülmesi gibi konuların yanında okulların genel sorunları konuşulup değerlendirildi.  
Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürleri İle Toplantı Yapıldı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL, mesleki eğitim ile işletmeler arasındaki bağları kuvvetlendirmek, staj ve işletmelerde beceri eğitimi şartlarını iyileştirmek, okulların fiziki ortamları ile atölye ve laboratuvarlarını geliştirmek ve  nitelikli işgücü yetiştirmek amaçladıklarını belirterek okul müdürlerinden bu amaçlar doğrultusunda çalışmalarını istedi.

21-03-2017

İl Mill Eğitim Müdürlüğü Yeni Sanayi Mah. 2/E 90 Bul. No47 Ek Valilik 3 Nolu Hizmet Binası 68100 AKSARAY - (382) 213 68 40, 213 68 41, 213 212 00 12, Web Düzenleme (Edited By) MEBBİS

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.