AKSARAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürlüğümüz ile Aksaray Üniversitesi Arasında Eğitimde İşbirliği Protokolü İmzalandı

  İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz  ile  Aksaray Üniversitesi arasında “Eğitimde İşbirliği Protokolü”  imzalandı. İşbirliği Protokolünü Müdürlüğümüz adına İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL, Aksaray Üniversitesi adına da Aksaray Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yusuf ŞAHİN imzaladı.  
Müdürlüğümüz ile Aksaray Üniversitesi Arasında Eğitimde İşbirliği  Protokolü İmzalandı

 İmza törenine Aksaray Üniversitesi’nden Rektör Yardımcısı Ayhan ÖZÇİFTÇİ, Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İsmet EMRE, Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Muhammed SARI ve Dekan Yardımcısı Arzu DOĞRU, İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzden de   Ortaöğretim Şube Müdürümüz Affan BAŞBUĞ ve Temel Eğitim Şube Müdürümüz Murat GÖRMEZ katıldı. 

Bu protokol  ile  Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı eğitim kurumlarında görev yapan öğretmenler ile Aksaray Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nde öğrenim gören öğretmen adaylarını bir araya getirmek suretiyle öğretmenlik mesleğine ilişkin kariyer bilgilerinin arttırılması ve öğrencilerin mesleki yeterliliklerinin geliştirilmesi amaçlanmaktadır. Bu meyanda mesleğinde temayüz etmiş öğretmenlerimiz tarafından Eğitim Fakültesi’nde okuyan öğretmen adaylarına tecrübe paylaşımı yapılacak olup, 2017-2018 eğitim öğretim yılında uygulamaya konulacaktır.

Bu çalışmaları belirlemek, yürütmek ve denetlemek üzere İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile Aksaray Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanlığı tarafından  bir “Yönetim Kurulu” oluşturulacak ve çalışmalar bu yönetim kurulu tarafından yürütülecektir.

 12-06-201712-06-201712-06-201712-06-2017

İl Mill Eğitim Müdürlüğü Yeni Sanayi Mah. 2/E 90 Bul. No47 Ek Valilik 3 Nolu Hizmet Binası 68100 AKSARAY - (382) 213 68 40, 213 68 41, 213 212 00 12, Web Düzenleme (Edited By) MEBBİS

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.