AKSARAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürlüğümüz İle Aksaray Üniversitesi Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı

Aksaray Üniversitesi İle İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz arasında Spor ve Sağlık Alanında İhtisaslaşma Faaliyetleri İle İlgili işbirliği Protokolü Aksaray Üniversitesi'nde İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL tarafından imzalandı.
Müdürlüğümüz İle Aksaray Üniversitesi Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı

İmzalanan protokolün amacı; Spor ve Sağlık Alanında İhtisaslaşma programı kapsamında; Aksaray Üniversitesi ile İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün kullanımında veya mülkiyetinde bulunan spor tesislerinin ortak kullanımı ile spor yarışmaları, gençlik faaliyetleri ile okul sporları, sosyal ve kültürel faaliyetler, eğitim kurumlarındaki öğretmenlerin hakemlik ve antrenörlük  alanında yetiştirilmeleri ile her derecedeki eğitim öğretim kurumlarının gençlik spor kulübü kurmaları, mevcut spor kulüpleriyle işbirliği yapmaları yönünde teşvik etmek, okullarda spor kültürüyle gençlik ve spor etkinliklerini yaygınlaştırmak ve geliştirmektir. Protokole Aksaray Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yusuf ŞAHİN, İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL, İl Sağlık Müdürü Cengizhan Kılıçaslan, İl Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cüneyt Alkan ve Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Hasan Sayyıdan katıldı.

27-05-201927-05-2019

İl Mill Eğitim Müdürlüğü Yeni Sanayi Mah. 2/E 90 Bul. No47 Ek Valilik 3 Nolu Hizmet Binası 68100 AKSARAY - (382) 213 68 40, 213 68 41, 213 212 00 12

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.