AKSARAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Münazara Yarışmasında 1. Olan Hazım Kulak Anadolu Lisesi Öğrencilerinden Müdürlüğümüze Ziyaret

"Haydi, Konuş Bakalım” sloganlı 13 okulun katıldığı münazara yarışmasında 1. Olan Hazım Kulak Anadolu Lisesi Müdürü Selim DEMİR, beraberinde bir öğretmeni ve münazara yarışmasına katılan öğrenciler İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL’ı makamında ziyaret etti.  
Münazara Yarışmasında 1. Olan Hazım Kulak Anadolu Lisesi Öğrencilerinden Müdürlüğümüze Ziyaret

Hazım Kulak Anadolu Lisesi hakkında bilgi veren  Okul Müdürü Selim DEMİR, öğrencilerin hem sosyal aktivitelerde hem de derslerinde başarılı olabildiklerini ifade ederek bu tür organizasyonların gençlerin özgüvenlerini artırdığını söyledi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL; “Başta yarışmaya katılan 13 okulun yönetici, öğretmen ve öğrencilerini kutluyorum, desteklerinden dolayı Aksaray Belediye Başkanımız Haluk Şahin YAZGI’ya ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bu tür faaliyetler öğrencilerimizin fikrini savunabilme, İnandırıcılık kabiliyetini geliştirme, araştırma becerisini geliştirme ve  toplum önünde konuşabilme becerisini artırır” dedi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL münazara yarışmasında 1. olan Hazım Kulak Anadolu Lisesi Öğrencilerini tekrar tebrik ederek öğrencilere kitap hediye etti.

17-04-2017

İl Mill Eğitim Müdürlüğü Yeni Sanayi Mah. 2/E 90 Bul. No47 Ek Valilik 3 Nolu Hizmet Binası 68100 AKSARAY - (382) 213 68 40, 213 68 41, 213 212 00 12, Web Düzenleme (Edited By) MEBBİS

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.