AKSARAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğretmenimizden “Beni Anılarla Yaşat Öğretmenim” İsimli Kitap Hediyesi

Seyhun Aytaç Anaokulu Müdürü Faize TELLİ ve Anasınıfı Öğretmeni Şeyma ALKAN İl Milli Eğitim Müdürümüzü makamında ziyaret ettiler.
Öğretmenimizden “Beni Anılarla Yaşat Öğretmenim” İsimli Kitap Hediyesi

Yapılan ziyarette; Eğitimde İyi Örnekler isimli sosyal medya grubundaki 81 ilden 81 gönüllü öğretmenin kaleme aldığı birbirinden özel ve anlamlı anılarını paylaştığı, meslekleriyle insan hayatına nasıl dokunup nasıl şekil verdiklerini anlatırken, kıymetli öğretmenlerin aydınlık bir gelecek için ne gibi zorluklarla mücadele verdiklerini anlatan öğretmenler “Beni Anılarla Yaşat Öğretmenim” adlı kitabı kendi imkânlarıyla çıkartmışlardır.  İlimizden Seyhun Aytaç Anaokulu Öğretmeni Şeyma ALKAN “Bir Mavi Kapak“  isimli anısıyla katılmıştır.

              Seyhun Aytaç Anaokulu Müdürü Faize TELLİ ve emeği geçen öğretmenimiz Şeyma ALKAN; İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL’a Türkiye genelinde yapılan ve gönüllü olarak katılım sağlanan bu proje hakkında bilgi vererek, anı kitabını takdim etmişlerdir. İl Milli Eğitim Müdürümüz yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek çalışmalarında kolaylıklar diledi ve teşekkür etti.

İl Mill Eğitim Müdürlüğü Yeni Sanayi Mah. 2/E 90 Bul. No47 Ek Valilik 3 Nolu Hizmet Binası 68100 AKSARAY - (382) 213 68 40, 213 68 41, 213 212 00 12, Web Düzenleme (Edited By) MEBBİS

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.