AKSARAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ortaokul ve İmam-Hatip Ortaokul Müdürleriyle Toplantı Yapıldı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL başkanlığında yapılan toplantıya, Şube Müdürlerimiz Affan BAŞBUĞ, Murat GÖRMEZ ve merkeze bağlı ortaokul müdürleri katıldı.
Ortaokul ve İmam-Hatip Ortaokul Müdürleriyle  Toplantı Yapıldı

Merkez okullarımızdan 15 Temmuz Ortaokulu’nda  yapılan toplantıda, DYS (Doküman Yönetim Sistemi), okul maillerinin kontrol edilmesi, resmi yazıların günlük kontrolleri,  öğrenci nakil işlemleri, öğrenci bursları, belirli gün ve haftalar, düzenlenen yarışmalar hakkında öğretmen ve öğrencilerin bilgilendirilmesi, destekleme ve yetiştirme kurslarının önemi, yönerge ve yönetmelik ve mevzuatların gözden geçirilmesi, okul web sitelerinin etkin bir şekilde kullanılması, projelere katılımların arttırılması, okul gezileri için gerekli izinlerin takip edilmesi, okul servisleri, e- yatırım modülüne girişlerin yapılması, kurum standartları, sınav tarihlerinin planlanıp e-okula girilmesi, merkezi ve yerel yerleştrime ile ilgili iş ve işlemlerin kontrol edilmesi,  gibi konuların yanında okulların genel sorunları yapılan toplantıda konuşuldu.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL; öğrencilerin motivasyonlarının arttırılması, daha kaliteli bir eğitim almaları, sosyal ve kültürel yaşantılarının zenginleştirilmesi, milli ve manevi değerlerimiz çocuklarımıza aktarılarak sahip çıkılması gerektiğine değinerek  bunun hep birlikte çok çalışarak yapılabileceğini ifade etti.10-09-201810-09-201810-09-2018

İl Mill Eğitim Müdürlüğü Yeni Sanayi Mah. 2/E 90 Bul. No47 Ek Valilik 3 Nolu Hizmet Binası 68100 AKSARAY - (382) 213 68 40, 213 68 41, 213 212 00 12, Web Düzenleme (Edited By) MEBBİS

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.