AKSARAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Öykü Öykü Türkiyem” Projesi

“Öykü Öykü Türkiyem” adlı e-twining projesi kapsamında, 81 ilden 81 öğrencinin katılımıyla gerçekleştirilen, öykü kitabı oluşturulması etkinliğine ilimizi temsilen, Kılıçarslan Ortaokulu’ndan Türkçe Öğretmeni Suna DELİBAŞ EKİCİ danışmanlığında Kılıçarslan Ortaokulu 8.Sınıf öğrencisi Ezgi ÖZTÜRK yer almıştır.  
“Öykü Öykü Türkiyem” Projesi

Ülkesini ve yazmayı çok seven bu minik yazarlar, kendi illerinin tarihi ve turistik mekânlarını konu alarak yazdıkları öykülerle ülkenin dört bir yanına yayılmıştır. Aksaray ilini temsilen “Vadideki Küçük Cennet” adlı öyküsüyle bu kitapta yer alan Ezgi ÖZTÜRK, Ihlara Vadisi’ni konu alarak bu eserde yer edinmiştir.

Bu meyanda Okul Müdürü Mustafa BAYRAKLI, Türkçe Öğretmeni Suna DELİBAŞ EKİCİ ve yazarımız Ezgi ÖZTÜRK  İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL’ı makamında ziyaret ederek proje ve kitap hakkında bilgi verip “Öykü Öykü Türkiyem”adlı kitabı hediye etmişlerdir. Öğrencimizin öyküsünü inceleyen İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL teşekkürlerini ifade ederek öğrencimizi ödüllendirmiştir.

15-02-2018

İl Mill Eğitim Müdürlüğü Yeni Sanayi Mah. 2/E 90 Bul. No47 Ek Valilik 3 Nolu Hizmet Binası 68100 AKSARAY - (382) 213 68 40, 213 68 41, 213 212 00 12, Web Düzenleme (Edited By) MEBBİS

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.