AKSARAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Pansiyonu Bulunan Okulların Pansiyondan Sorumlu Müdür Yardımcıları İle İzleme Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

2023 Eğitim Vizyonu çerçevesinde İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL ve Ortaöğretim Şube Müdürümüz Affan BAŞBUĞ ile İlimizde pansiyonu bulunan okulların müdür yardımcıları ile “Pansiyon İzleme ve Değerlendirme Toplantısı” yapıldı.
Pansiyonu Bulunan Okulların Pansiyondan Sorumlu Müdür Yardımcıları İle İzleme Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Yapılan toplantıda pansiyonların genel durumları, veli-öğrenci memnuniyet anketinin sonuçları ve öğrencilerimizin daha rahat edebilecekleri koşullar üzerinde görüş alışverişinde bulunuldu. Toplantıya katılan Okul Yöneticilerine teşekkür eden İl Milli Eğitim Müdürümüz 2023 Eğitim Vizyon Belgesi’nde Ortaöğretim kısmında belirtilen Hedef-4’ün  en iyi şeklide sağlanması için Müdürlük olarak her türlü çalışmayı yapmaya devam edeceklerini ifade etti.  Toplantıya katılan okul yöneticilerine teşekkür eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL toplantıyı bitirdi.

14-03-2019

İl Mill Eğitim Müdürlüğü Yeni Sanayi Mah. 2/E 90 Bul. No47 Ek Valilik 3 Nolu Hizmet Binası 68100 AKSARAY - (382) 213 68 40, 213 68 41, 213 212 00 12, Web Düzenleme (Edited By) MEBBİS

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.