AKSARAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şehit Ve Gazi Çocukları Eğitim-Kültür Ve Spor Kulübü Derneği’nden Müdürlüğümüze Ziyaret

Şehit Ve Gazi Çocukları Eğitim, Kültür Ve Spor Kulübü Derneği (ŞEGED), İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL’ı makamında ziyaret ettiler. 
Şehit Ve Gazi Çocukları Eğitim-Kültür Ve Spor Kulübü Derneği’nden Müdürlüğümüze Ziyaret

Dernek yetkilisi Ayşe ŞİMŞEK: Şehit ve gazi çocuklarının yaşadıkları sarsıntı sonrasında eğitimlerinin aksadığını, eğitimlerinde özel desteğe ihtiyaç duydukları Devletimiz tarafından, bu çocuklar için tüm kaynaklarının seferber edildiği, her türlü desteğin sağlandığı ancak bu şartlar altında özel dersler, hatta aynı öğrenci için birkaç öğretmenin aynı anda tahsis edilmesinin fiziki olarak mümkün olmadığını bu projenin başlatılma nedeninin; ihtiyacı olan her şehit ve gazi çocuğuna ulaşılarak istedikleri ve ihtiyaç duydukları bütün alanlarda bire bir dersler vermek olduğunu vatanı, bayrağı ve milleti için gözünü bile kırpmadan şehit ve gazi olan kahramanlarımıza vefa borcu olarak gördüğümüz ve biricik emanetlerine aynı duygularla yardımcı olmayı görev addederek bu yola başlamış bulunduklarını ifade etti.

Bu meyanda İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL, Müdürlüğümüzün maddi-manevi desteğinin olacağını  belirterek  Şehit ve Gazi Çocuklarının yanında olduklarını ifade etti.

İl Mill Eğitim Müdürlüğü Yeni Sanayi Mah. 2/E 90 Bul. No47 Ek Valilik 3 Nolu Hizmet Binası 68100 AKSARAY - (382) 213 68 40, 213 68 41, 213 212 00 12, Web Düzenleme (Edited By) MEBBİS

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.