AKSARAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Şehrimiz Aksaray Ders Kitabı" Hazırlık Çalışmaları Başladı.

''Şehrimiz Aksaray Ders Kitabı''nın yazım toplantısı Merkez Uluırmak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde  İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer Kartal'ın başkanlığında yapılmıştır.


Toplantıya Temel Eğitim Şube Müdürümüz Murat GÖRMEZ, kitabın İl Koordinatörü Yıldız US, komisyon üyeleri; Hakan ÖZTÜRK ( Fotoğrafçı-Aksaray Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi), Mahmut ULU (Yazar- Kurtuluş Ortaokulu), İbrahim BEKTAŞ (Yazar-Nuray Kaya İmam Hatip Ortaokulu), Tahir ÇOLAK(Yazar- Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu), Mukadder ALTINTAŞ (Grafik Tasarım-Hacı Ömer Usluer Özel Eğitim Meslek Okulu), Bengül TURAN SÜNBÜL (Grafik Tasarım- Aksaray Özel Eğitim Ortaokulu) öğretmenler katılmışlardır. Toplantıda İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı  Ömer KARTAL hazırlanacak olan bu kitabın, Aksaray'ın tanıtımında önemli bir yer tutacağını ve öğrencilerimizin bu kitap sayesinde ilimizi çok daha iyi tanıyacağını düşündüğünü ifade ederek, komisyonun çalışmalarına her türlü desteğin sağlanacağını vurguladı. Komisyonun çalışmalarını en iyi şekilde yürütebilmesi amacıyla Uluırmak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi kütüphanesinin komisyon üyelerine tahsisine karar verildi.   İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL Komisyon üyelerine çalışmalarında kolaylıklar ve başarı dileklerinde bulundu.

06-08-2019

İl Mill Eğitim Müdürlüğü Yeni Sanayi Mah. 2/E 90 Bul. No47 Ek Valilik 3 Nolu Hizmet Binası 68100 AKSARAY - (382) 213 68 40, 213 68 41, 213 212 00 12

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.