AKSARAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TÜBİTAK Kayseri Bölge Koordinatörlüğü Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti

            TÜBİTAK 2204A Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri ile TÜBİTAK 2204B Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri il tanıtımları kapsamında, TÜBİTAK Kayseri Bölge Koordinatörü Prof. Dr. Sebahattin ÜNALAN ve Koordinatör Yardımcısı Doç. Dr. Oğuz DEMİRYÜREK İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzü ziyaret ederek bu yılki yarışma takvimi hakkında bilgi verdiler.TÜBİTAK 2204A Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri ile TÜBİTAK 2204B Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri il tanıtımları kapsamında, TÜBİTAK Kayseri Bölge Koordinatörü Prof. Dr. Sebahattin ÜNALAN ve Koordinatör Yardımcısı Doç. Dr. Oğuz DEMİRYÜREK İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzü ziyaret ederek bu yılki yarışma takvimi hakkında bilgi verdiler.
TÜBİTAK Kayseri Bölge Koordinatörlüğü Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL, ortaokul ve lise öğrenimine devam etmekte olan öğrencilerin temel, sosyal ve uygulamalı bilim alanlarında çalışmalar yapılması hususunda teşvik edilmesi, mevcut çalışmaların yönlendirilmesi ve bu çalışmaların gelişimine katkı sağlamanın çok önemli olduğunu ifade etti. Ziyarette proje yarışmalarının ülkemizin geleceğine katkı sağlayacak değerlerin keşfedilebilmesi için önemli bir fırsat olduğunun altı çizildi. İlimiz lise ve Ortaokul Araştırma Projelerinde, öğretmenlerimizin rehberlik sürecini daha başarılı şekilde yürütebilmeleri için 22 Kasım 2018 tarihinde bilgilendirme toplantısının yapılması da kararlaştırıldı.

Prof. Dr. ÜNALAN, gösterdiği misafirperverlik ve ilgi için İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL’a teşekkür etti. 

İl Mill Eğitim Müdürlüğü Yeni Sanayi Mah. 2/E 90 Bul. No47 Ek Valilik 3 Nolu Hizmet Binası 68100 AKSARAY - (382) 213 68 40, 213 68 41, 213 212 00 12

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.