AKSARAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

UYGULAMA MESCİDİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz koordinesinde Şeyh Edebali İmam Hatip Ortaokulu ile hayırsever vatandaş Bayram ALTINSOY arasında uygulama mescidi protokolü imzalandı.   
UYGULAMA MESCİDİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL’ın makamında gerçekleşen imza törenine İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL,  İnşaat Emlak Şube Müdürümüz Bilal AĞIR, Din Öğretimi Şube Müdürümüz Affan BAŞBUĞ, ÖNDER Başkanı Kuddusi BAKAR, Hayırsever Vatandaş Bayram ALTINSOY ve Şeyh Edebali İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Okan ÇELİK katıldı.

İmzalanan bu protokol ile Şeyh Edebali İmam Hatip Ortaokulu bahçesine uygulama mescidi yapılacak.  Bu mescidin yapımının çok önemli bir kısmı  hayırsever vatandaş Bayram ALTINSOY tarafından karşılanacak. Uygulama mescidinin yapımı için kontrol, denetim, karar ve onay işlemleri İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzce yürütülecek.

Uygulama mescidi tamamlandığında gerekli onaylar alınarak Recep Gülcan ALTINSOY ismi verilecek.

26-03-2018

İl Mill Eğitim Müdürlüğü Yeni Sanayi Mah. 2/E 90 Bul. No47 Ek Valilik 3 Nolu Hizmet Binası 68100 AKSARAY - (382) 213 68 40, 213 68 41, 213 212 00 12, Web Düzenleme (Edited By) MEBBİS

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.