AKSARAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Wu-Shu Sporunda Türkiye Dereceleri Alan Cumhuriyet İlkokulu Öğrencisi Duru Yalvaç’ın Müdürlüğümüze Ziyareti

Cumhuriyet İlkokulu Müdürü Mehmet Aras, Müdür Yardımcısı Şebnem ÇAĞIL, Wu-Shu Sporunda Türkiye Dereceleri Alan Duru YALVAÇ ve Annesi İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL’ı makamında ziyaret etti. Temel Eğitim Şube Müdürümüz Murat GÖRMEZ’in de bulunduğu ziyarette Cumhuriyet İlkokulu öğrencisi Duru YALVAÇ’ın Türkiye Dereceleri konuşuldu.  
Wu-Shu Sporunda Türkiye Dereceleri Alan Cumhuriyet İlkokulu Öğrencisi Duru Yalvaç’ın Müdürlüğümüze Ziyareti

Okul Müdürü Mehmet ARAS, Antalya’da yapılan büyükler, yıldızlar ve minikler Wu-Shu Türkiye Şampiyonunda Wu-Shu Sporununun değişik dallarında Türkiye 1.’liği 2.’liği ve 3.’lüğünü alan Duru YALVAÇ’ın ilimizi, okulunu ve ailesini gururlandırdığını belirtti.

Ayrıca Afrin’de yiğitçe çarpışan Mehmetçiklerimize  okullarında düzenlenen kampanya ile 5000 liranın üzerinde yardım topladıklarını ve Mehmetçik Vakfına aktardıklarını söyledi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL minik öğrenci Duru YALVAÇ’ı ve ailesini tebrik ederek başarılarının devamını diledi. Hayatımızda zamanın ne kadar değerli olduğundan bahseden İl Milli Eğitim Müdürümüz Duru’ya saat hediye etti.

Düzenlenen kampanya ile Mehmetçiğimize gönderilen yardımın çok anlamlı olduğunu ifade eden İl Milli Eğitim Müdürümüz duyarlılıklarından dolayı okul idaresine, öğretmenlere ve öğrencilere teşekkür etti.

22-03-201822-03-201822-03-2018

İl Mill Eğitim Müdürlüğü Yeni Sanayi Mah. 2/E 90 Bul. No47 Ek Valilik 3 Nolu Hizmet Binası 68100 AKSARAY - (382) 213 68 40, 213 68 41, 213 212 00 12, Web Düzenleme (Edited By) MEBBİS

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.