Eskilli Hayırsever Ali Ermiş'ten Eğitime Büyük Destek
![Eskilli Hayırsever Ali Ermiş'ten Eğitime Büyük Destek](/meb_iys_dosyalar/2024_07/11173957_whatsappimage20240711at17.39.04.jpg)
Eskilli hayırsever Ali ERMİŞ , maliyetin tamamını karşılayarak Eskil ilçesi merkezinde yer alan ve deprem sebebiyle zarar gören Eskil İlkokulu yerine 8 derslikli yeni bir okul yaptıracak.
Valimiz Sayın Mehmet Ali KUMBUZOĞLU; Eskil Kaymakamı Sayın Muhammed Sait BİLGİN, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Metin ALPASLAN ve beraberindeki heyet ile birlikte hayırsever Ali ERMİŞ'i makamında kabul ederek eğitime verdiği destek için kendisine teşekkürlerini iletti. İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Metin ALPASLAN'ın da hazır bulunduğu törende protokol imzalandı.
Eskilli çocukların eğitimine önemli bir katkı sağlayacak olan bu değerli bağış için hayırseverimiz Ali Ermiş'e teşekkürlerimizi sunuyoruz.