AKSARAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HAYAT BOYU ÖĞRENME VE TEMEL EĞİTİM GENEL MÜDÜRLERİMİZDEN KURUMLARIMIZA ZİYARET

Valimiz Sayın Hamza AYDOĞDU'NUN 19/06/2020 tarihinde göreve başlaması vesilesiyle İlimizde bulunan Bakanlığımız Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürümüz Sayın Yusuf BÜYÜK ve Temel Eğitim Genel Müdürümüz Sayın Cem GENÇOĞLU'nu Halk Eğitim Merkezini ve ilimizde açılacak olan Olgunlaşma Enstitüsü Müdürlüğü binasını yerinde incelediler.     
HAYAT BOYU ÖĞRENME VE TEMEL EĞİTİM GENEL MÜDÜRLERİMİZDEN KURUMLARIMIZA ZİYARET

Valimiz Sayın Hamza AYDOĞDUNUN 19/06/2020 tarihinde göreve başlaması vesilesiyle İlimizde bulunan Bakanlığımız Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürümüz Sayın Yusuf BÜYÜK ve Temel Eğitim Genel Müdürümüz Sayın Cem GENÇOĞLU'nu Halk Eğitim Merkezini ve ilimizde açılacak olan Olgunlaşma Enstitüsü Müdürlüğü binasını yerinde incelediler. Ziyarette Şube müdürlerimiz Sayın İshak ADIYAMAN ve Bilal AĞIR'da hazır bulundular.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hacı Ömer KARTAL yürütülen çalışmalar hakkında Genel Müdürlerimize bilgilendirmelerde bulundu. Özellikle Halk Eğitim Merkezimizin Koronavirüs sürecinde ürettiği maskeler ile önemli bir katkı sağladığından bahseden İl Milli Eğitim Müdürümüz KARTAL "Bu yoğun iş programınız içerisinde bize bu kıymetli vaktinizi ayırdığınız için çalışma arkadaşlarım adına size şükranlarımı arz ediyorum. Eğitim hayat boyu devam eden bir süreçtir. Hayat boyu öğrenme ile ilgili istediğimiz düzeye gelmek için çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Örgün eğitim konusunda da çok yoğun bir çalışma sürdürüyoruz." dedi.

Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürümüz Sayın Yusuf BÜYÜK ve Temel Eğitim Genel Müdürümüz Sayın Cem GENÇOĞLU ziyaretlerinin ardından ilimizden ayrıldılar.

İl Mill Eğitim Müdürlüğü Yeni Sanayi Mah. 2/E 90 Bul. No47 Ek Valilik 3 Nolu Hizmet Binası 68100 AKSARAY - (382) 213 68 40, 213 68 41, 213 212 00 12, Web Düzenleme (Edited By) MEBBİS

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.