AKSARAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Metin ALPASLAN, Ortaköy İlçemizde Bir Dizi Ziyaret Gerçekleştirdi

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın  Metin ALPASLAN, Ortaköy İlçemizde Bir Dizi Ziyaret Gerçekleştirdi

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Metin ALPASLAN, Ortaköy ilçemizde gerçekleştirdiği bir dizi ziyaret kapsamında İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Ramazan DUMAN ile birlikte bazı temaslarda bulundu. Ziyaret programına, Ortaköy Kaymakamı Sayın Ahmet KARATEPE' yi makamında ziyaret ederek başlayan İl Millî Eğitim Müdürümüz, eğitimle ilgili konular üzerine verimli bir görüşme gerçekleştirdi. Bu ziyarette, ilçede eğitim kalitesinin artırılması ve gelecekteki projeler hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

Ziyaret programının devamında Ortaköy Belediye Başkanı Sayın Ahmet KOYUNCU'ya hayırlı olsun ziyaretinde bulunan İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Metin ALPASLAN, yeni görevinde başarılar diledi. Yapılan görüşmede, eğitim ve yerel yönetim iş birliğinin önemi vurgulandı ve gelecekteki ortak projeler hakkında istişarelerde bulunuldu

İl Müdürümüz daha sonra İlçe Millî Eğitim Müdürlüğümüzü ziyaret etti. Müdürlük personeliyle samimi bir sohbet gerçekleştiren İl Müdürümüz, eğitimdeki güncel gelişmeler ve projeler hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Son olarak, Ortaköy Halk Eğitim Merkezini ziyaret eden İl Millî Eğitim Müdürümüz, merkezde yürütülen kurslar ve eğitim faaliyetleri hakkında detaylı bilgi aldı. Kursiyerlerle bir araya gelerek onların görüşlerini dinledi, ayrıca Halk Eğitim Merkezi'nin eğitime olan katkılarından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Metin ALPASLAN, gerçekleştirilen ziyaretlerin ardından ilçeden ayrıldı.

 

28-06-202428-06-202428-06-202428-06-202428-06-2024

Aksaray İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Sanayi Mahallesi, Kapadokya Bulvarı, No 47, Ek Valilik 3 Nolu Hizmet Binası, 68100, AKSARAY - (382) 213 68 40, 213 68 41, 212 00 12

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.