AKSARAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

LGS İL VE İLÇE SORUMLULARI KOORDİNASYON TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

LGS sınavına yönelik tedbirlerin değerlendirilmesi ve sınavın sağlıklı bir şekilde yürütülmesi için LGS Sınavı Bina sorumluları ve İlçelerde sınavdan sorumlu şube müdürleri ile "LGS Koordinasyon Toplantısı" gerçekleştirdi.
LGS İL VE İLÇE SORUMLULARI KOORDİNASYON TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Hacı Ömer KARTAL ve Şube Müdürü Bilal AĞIR, LGS Sınavı Bina sorumluları ve İlçelerde sınavlardan sorumlu şube müdürleri ile 20 Haziran 2020'de  yapılacak olan LGS sınavına yönelik alınması gereken önlemler ve sınavın uygulanmasına yönelik olarak "LGS Koordinasyon Toplantısı" gerçekleştirdi. Toplantıda Koronavirüs nedeniyle il merkezi ve ilçelerimizde sınava yönelik alınacak önlemler ve dikkat edilmesi gereken hususlar konusunda gerekli uyarılar yapıldı.

Şube Müdürü Bilal AĞIR, bina sınav sorumlusu, bina sınav komisyonu ve salon görevlilerinin yapacakları işlemlere ilişkin bir sunum yaparak; LGS sürecinde dikkat edilecek hususlarla ilgili Bina sorumluları ve İlçelerde sınavdan sorumlu şube müdürlerini bilgilendirdi.

İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Hacı Ömer KARTAL okul müdürleriyle daha önce yapılan toplantıya dikkat çekerek "Koronavirüs sebebiyle zor bir süreçte eğitim öğretim çalışmalarına aralıksız devam edildiğini, sınav merkezlerinde gerekli önlemlerin alınarak sınav süresince kullanılacak maske, dezenfektan, yüz koruyucu siperlik ve cerrahi eldivenlerin dağıtımının tamamlandığını ifade etti.

16-06-202016-06-202016-06-2020

İl Mill Eğitim Müdürlüğü Yeni Sanayi Mah. 2/E 90 Bul. No47 Ek Valilik 3 Nolu Hizmet Binası 68100 AKSARAY - (382) 213 68 40, 213 68 41, 213 212 00 12, Web Düzenleme (Edited By) MEBBİS

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.