Ulusal Projelerde Ulusal Kalite Etiketi Ödülü Almaya Hak Kazanan Öğretmenlere Ödülleri İl Milli Eğitim Müdürümüz Tarafından Verildi
2018 yılında eTwinning Ulusal Kalite Etiketi Ödül sürecinde, Bakanlığımız Ulusal Destek Servisine ilimizden başvurusu yapılan proje ve faaliyetler arasından, 1 okulumuza Ulusal Kalite Etiketi Levhası ve 2 öğretmenimize Ulusal Kalite Etiketi ile 2019 yılında yürütülen proje faaliyetlerinde Ulusal Kalite Etiketi almaya hak kazanan 12 öğretmenimize Teşekkür Belgeleri takdim edilmiştir.Bu kapsamda, Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü bünyesindeki eTwinning Türkiye Koordinatörlüğü Ulusal Destek Servisi tarafından hazırlanan kalite etiketi belgeleri ile kalite etiketi levhalarının takdimi amacıyla 16.10.2019 Çarşamba günü İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hacı Ömer KARTAL'ın katılımıyla Uluırmak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde ödül töreni düzenlendi. Törende bir konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL; ilimiz eTwinning proje faaliyetlerinde son dönemde çok ciddi bir ivme yakalandığı; ancak daha fazla okulumuzun bu konuya ağırlık vererek aktif katılım sayesinde öğrencilerin öğrenme becerilerini geliştirme fırsatı sunan bu projelerin yaygınlaştırılması gerekliliğine dikkat çekti. Törenin devamında, İl Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ömer KARTAL, ödül alan öğretmenlerimize belgelerini, ödül alan okullarımızın müdürlerine de kalite etiketi levhalarını takdim ederek yönetici ve bundan sonraki çalışmalarında başarılar diledi.
2018 Yılı Ulusal Kalite Etiketi Alan Öğretmenlerimiz:
No |
Öğretmen Adı / Soyadı |
Okulu |
1 |
Hatice BOZKURT |
Timur Sarrafoğlu İlkokulu |
2 |
Kübra KAYDIRAK |
Timur Sarrafoğlu İlkokulu |
2019 Yılı Ulusal Kalite Etiketi Alan Öğretmenlerimiz:
No |
Öğretmen Adı / Soyadı |
Okulu |
1 |
Pınar DEĞİRMENCİ |
Ş. Yunus Emre AKBAŞ Anaokulu |
2 |
Fatma KARA |
Zübeyde Hanım Anaokulu |
3 |
Ahmet Fatih DALDAL |
Zübeyde Hanım Anaokulu |
4 |
Hediye ÖZKAN |
Zübeyde Hanım Anaokulu |
5 |
Sultan AZGIN |
Zübeyde Hanım Anaokulu |
6 |
Mevlüdiye KARACA DOĞAN |
Yavuz Sultan Selim İlkokulu |
7 |
Güner KESKİN |
Yavuz Sultan Selim İlkokulu |
8 |
Burcu DOĞAN |
Timur Sarrafoğlu İlkokulu |
9 |
Kübra KAYDIRAK |
Timur Sarrafoğlu İlkokulu |
10 |
Şaziye SİVRİ |
Timur Sarrafoğlu İlkokulu |
11 |
Derya DOĞAN |
Ş. Sefa ALTINSOY İlkokulu |
12 |
Kemal KAVURMACI |
Taşpınar İlkokulu |